bombki 02 6
Aktualności

Coraz bliżej Święta…

Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia…

a wraz z nim wzrasta zainteresowanie świątecznymi dekoracjami, wszędzie można już znaleźć szeroki wybór ozdób, pojawiły się i u nas.

Bombki w kształcie listu do Mikołaja z możliwością włożenia własnoręcznie napisanego listu, to uroczy sposób na  przypomnienie dzieciom o świątecznej tradycji pisania listów do Mikołaja. Cóż to za frajda gdy Wasza pociecha znajdzie na choince bombkę w kształcie listu do Mikołaja ze swoimi imieniem,  a pod choinką prezent o którym była mowa w liście.

List na święta

Na święta polecamy również bombki 3D w kształcie księżyca, z widokami i z imieniem.

Bombki to nie wszystko… trzeba elegancko zapakować prezent, pomyśleliśmy i o tym.. gustowne pudełka na prezenty które posiadamy, to doskonały sposób na podkreślenie wyjątkowości prezentu.


Informacja

Wygląd poszczególnych pudełek może nieznacznie różnić się od siebie. Różnice te wynikają z niejednorodnej budowy drewna oraz jego różnych przekrojów. Wadą nie są odstępstwa kolorystyczne, sęki, faktura drewna, różne rysunki słojów i jego nieregularne wybarwienie (od jasnego łyka do ciemnego drewna właściwego) oraz zakrzywienia i przebarwienia włókien.

Produkt na zamówienie.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z drewna certyfikowanego

fsc.org

Related posts