Informacja o sprzedawcy

Manufaktura Graweru logo sprzedaż

Sprzedajemy Wam dzieło rąk naszych

Zajmujemy się niskonakładową, wysoce spersonalizowaną produkcją wyrobów z drewna.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą.
Ela zajmuje się kontaktem z Wami, klientami. Zajmuje się również logistyką i finansami.
Marek zajmuje się opracowaniem graficznym oraz obróbką materiału. Jego wycięciem, grawerowaniem, malowaniem i klejeniem.

Maszyna do grawerowania miała być tylko zabawką. Hobby na kryzys wieku średniego. Nasze wyroby tak Wam spodobały się że dawne hobby przerodziło się w biznes. Teraz sposób na życie. 

Produkty nasze wykonane są techniką cięcia i grawerowania laserowego na zamówienie. Nic nie leży na półkach. Dzięki temu każdy nasz produkt można dopasować do siebie. Możemy też zrobić TYLKO DLA  WAS prawie każdy projekt. Ograniczony jedynie wielkością maszyny czyli 40×30 cm na arkusz.

Sprzedajemy tylko produkt najwyższej jakości. 
Staranna obróbka to nie jest czczy frazes ani banał marketingowy. Każdy nasz produkt jest w trakcie produkcji oraz na jej koniec starannie szlifowany. Pracujemy z naturalnym drewnem, drzazgi to nasza codzienność.
Wszystkie nasze produkty to rękodzieło. Najpierw trzeba zaprojektować, opracować grafikę. Maszyna graweruje i tnie. Po wycięciu należy oszlifować, skleić i oszlifować ponownie. Jeżeli jest taka konieczność pomalować. Malujemy również ręcznie. Dzięki temu lepiej uwidacznia się piękno drewna. Używamy farb i bejc wodorozcieńczalnych. Przyjaznych dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Używane przez nas drewno posiada certyfikat FSC fsc
Jako produkt w pełni naturalny ma swoje wady. Drewno może “paczyć” się i wykrzywiać. Może posiadać przebarwienia, drobne skazy oraz ślady po sękach.
Robimy co w naszej mocy aby sprostać zasadom BE ECO – ZERO WASTE. Używamy kartonów “z odzysku”. Wypełniacze makulaturowe i papierowe zamiast foliowych. Jeżeli folia to tylko używana.