Warning: Undefined array key -1 in /home/server325994/ftp/migracja/grawernia.lebork.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 330
Informacje o dostawach

Informacje o dostawach

Informacje o dostawie i wysyłce towaru

Dokładamy wszelkich starań aby otrzymali Państwo zamówiony towar jak najszybciej.
Mamy do czynienia z produktami na zamówienie i ich produkcja może zająć pewną chwilę. Robimy jednak wszystko aby wysłać towar nie później niż piątego dnia roboczego od złożenia opłaconego zamówienia. Najczęściej jednak “wyrabiamy” się w dwa, trzy dni.

  1. Dostawa produktów zamówionych w sklepie jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej oraz wybranych krajów Unii Europejskiej Odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.
  2. Dostawa zamówionych produktów odbywa się przesyłką pocztową lub kurierską.
  3. Zamówienia przekraczające określoną wartość są wysyłane na koszt Sklepu. Informacja o aktualnie obowiązującym limicie zawsze jest umieszczona na stronach produktowych Sklepu oraz w „koszyku” podczas składania zamówienia. W innym wypadku koszty przesyłki zakupionych produktów ponosi Klient, o czym Klient zostaje poinformowany przed akceptacją składanego zamówienia. Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy.
  4. Koszt dostawy zostanie uwzględniony na fakturze zgodnie z informacją wyświetlającą się w podsumowaniu Zamówienia.
  5. W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności, w przypadku nieodebrania przesyłki, nieuzasadnionej odmowy odbioru przesyłki, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego, Sprzedający zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami ponownego transportu zamówienia, niezależnie od wartości zamówienia.
  6. Sprzedający uznaje za wiążące podanie przez Klienta adresu dostawy, pod który ma zostać wysłana przesyłka, na etapie składania Zamówienia. Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany adresu dostawy na prośbę Klienta, do momentu kiedy przesyłka nie została nadana. Po nadaniu przesyłki nie ma możliwości zmiany adresu dostawy.
  7. Podczas odbioru przesyłki Klient powinien sprawdzić stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania przesyłki Klient powinien sporządzić protokół szkody.

Informacje o dostawach